Zrušení objednávky

Čas od času se nám může stát, že učiníme objednávku a po čase si koupi rozmyslíme. I na takové situace Aliexpress pamatuje, avšak jen po určitou dobu. V dnešním návodu si ukážeme, jak na to:

Zrušení objednávky na Aliexpress

Jak už je psáno výše, objednávku můžeme zrušit jen do určité doby a to, než ji prodejce odešle. Poté už ji zrušit nelze. Zrušení objednávky provedeme v My Orders (Mé objednávky). U ještě neodeslaného zboží nalezneme políčko Cancel Order, viz obrázek.

Pro zrušení objednávky je třeba uvést i důvod. Vybereme z rozbalovací nabídky z následujících možností:

nemám již o zboží zájem
doba zpracování objednávky je příliš dlouhá
prodávající zvedl cenu zboží
prodávající není schopen zboží poslat zvoleným druhem dopravy
prodávající nekomunikuje
zboží je vyprodáno

Po zvolení důvodu klikneme na tlačítko Submit, čímž zrušení objednávky potvrdíme. Na další obrazovce se poté dozvíme, že se čeká na vyjádření prodávajícího. Ten musí se zrušením objednávky souhlasit. Pokud se tak stane, jsou nám vráceny peníze zpět na kartu, ze které jsme zboží platili.

 

Registrace na AliExpress.com
AliExpress Oficiální Aplikace
AliExpert.cz Aplikace
Exhibition Stand Builders Europe Contractors Booth Messe Stand Bau
Výběr těch nejlepších produktů z AliExpress.com od ověřených prodejců. aliexpress, aliexpress.com, aliexpress nabídka zboží, www.aliexpress.com, aliexpress v češtině, www aliexpress, aliexpress pošta zdarma, aliexpress nabídka, site http://www.aliexpress.com/, www.aliexpress.com česky, aliexpress oblečení, aliexpress.com česky, jak nakupovat na aliexpress, www.aliexpress.com český, aliexpress.cz, český aliexpress, aliexpress česky, aliexpress obal na mobil, aliexpress nákupy z cíny, aliexpress com, aliexpress cz, aliexpress nabídka zboží česky, nákupy z aliexpress.com, aliexpress diskuze, aliexpress kryty na mobil, recenze aliexpress, jak platit na aliexpress, nákup na aliexpress, aliexpress zkušenosti, jak hledat značky na aliexpress, registrace na aliexpress, aliexpress nákup, aliexpress.com oblečení, nákup přes aliexpress, česky aliexpress, nakupování na aliexpress, jak objednávat na aliexpress, aliexpress oblečení česky, nakupování přes aliexpress, platba na aliexpress, aliexpress cesky, jak nakoupit na aliexpress, aliexpress clo a dph, jak se zaregistrovat na aliexpress, aliexpress obaly na mobily, www.aliexpress.cz, aliexpress recenze, aliexpress.com obaly na mobily, jak objednávat z aliexpress, aliexpress fishing, aliexpress clo, clo na aliexpress, www aliexpress com, aliexpress přihlášení, recenze na aliexpress, aliexpress platba, registrace aliexpress, aliexpress jak nakupovat, m aliexpress, http://www.aliexpress.com/, aliexpress hodinky, aliexpress v cestine, www aliexpress.com, http://www.aliexpress.com, zkušenosti s aliexpress, sledování zásilek aliexpress, google aliexpress.com, jak objednat z aliexpress, velikosti na aliexpress, český aliexpress.com, www aliexpress.cz, zkratky na aliexpress, aliexpress kabelky, aliexpress registrace, sledování zásilky z aliexpress, aliexpress obaly na mobil, placení na aliexpress, aliexpress diskuse, aliexpress reklamace, m.aliexpress.com, oblečení z aliexpress, svatební šaty z aliexpress, aliexpress doprava zdarma, aliexpress platby kartou, www aliexpress.com oblečení, šaty z aliexpress, aliexpress návod, nákupy na aliexpress, aliexpress jak platit, aliexpress kryty, aliexpress čína, pandora aliexpress, aliexpress free shipping, aliexpress kopačky, aliexpress.com fishing, cesky aliexpress, jak nakupovat přes aliexpress, jak reklamovat na aliexpress, objednávání z aliexpress, objednávky z aliexpress, aliexpress fashion watcher, aliexpress.com nausnice, hodinky na aliexpress.com, aliexpress elektronika do autatuner dvbt, aliexpress rc cars 1:10, aliexpress svatební šaty, aliexpress.com/fishing, reklamace na aliexpress